עוד במרכז השלושה מוסך קיאה מוסך פיאט מוסך ניסן רנו מרכז שירות השלושה

מוסך פורד תתחילו להרגיש בטוח

במוחם של עשרות אלפי נהגים בישראל, למשמע המילה "מוסך" עולה קונוטציה של מקום צפוף ומלוכלך, שבו תחושות המועקה משתלטות על כל חלקה טובה. אבל עבור אלפי נהגי פורד, המציאות שונה לחלוטין. ברוכים הבאים למוסך פורד תל אביב – הבית החדש של ה"פורד" שלכם. אז בואו נראה מדוע מוסך פורד מבית רשת מוסכי השלושה, נחשב למוביל בתחומו ולשם דבר בכל רחבי תל אביב והסביבה.

מוסך פורד – מכל הסיבות שבעולם

 


•    הכל במקום אחד – תשכחו מהתרוצצויות ממוסך למוסך. כאן אצלנו ב"פורד" כל הטיפולים, התיקונים והבדיקות מתבצעים תחת קורת גג אחת. החל מבדיקות לפני טסט או קנייה, דרך פחחות, צבע ודיאגנוסטיקה, ועד מיזוג אוויר, חשמל ומכאניקה כללית.
•    חלפים מקוריים וחדשים – אחת מאבני הנגף של המוסכים השכונתיים הוא היעדר הביטחון באיכות וטיב החלפים המותקנים ברכב שלכם. הגיע הזמן שתשכחו מהעניין הזה שכן מוסך פורד מציע לכם את כל החלפים חדשים ומקוריים (אלא אם הוסכם אחרת במקרים חריגים) כך שאתם מקבלים ביטחון מלא באיכות הטיפול.
•    מחירים מפתיעים – כוח קנייה הוא מונח המתאר יכולת של רשת גדולה לייצר לעצמה מחירי קנייה נמוכים, וכפועל יוצא – להעניק מחירים תחרותיים והוגנים ללקוחות הרשת. זהו בדיוק המצב ברשת מוסכי השלושה בכלל ואצל מוסך פורד בפרט. תתכוננו להיות מופתעים.
•    צוות העובדים והמנהלים – מה אתם יודעים על היכולת וההכשרה של המוסכניק שלכם? של העובד הצעיר שלו? מוסך פורד בתל אביב גאה בצוות העובדים המיומן שלו, צוות שנבחר בקפידה ונבחן חדשות לבקרים על יכולותיו המקצועיות והשירותיות גם יחד.
•    תחושה כללית – עם שטח עצום בגודלו, פינות המתנה מסודרות ונקיות, קפה משובח וטיפול הנעשה בשקיפות מלאה, התחושה הכללית בשהייה בכותלי מוסך פורד נעימה ומאירת פנים. אין כמו עדויותיהם של אלפי הלקוחות המרוצים שלנו, כדי שאנו נבין שתחושה שכזו היא בסיס לטיפול טוב, לקוח מרוצה שחוזר פעם אחר פעם.

מוסך פורד תל אביב – תודה שבחרתם בנו

 


בשורה התחתונה, אפשר גם אחרת. לא עוד מחנק וחשש, מעכשיו – נעימות וביטחון. מוסך פורד תל אביב מבית מוסכי השלושה – כי גם לרכב שלכם מגיע בית אמיתי.