עוד במרכז השלושה מוסך קיאה מוסך פיאט מוסך ניסן רנו מרכז שירות השלושה

מוסך פורד תל אביב הבאנו לכם את העתיד

רמת המוסכים בישראל השתפרה פלאים בשנים האחרונות. תחרות ומודעות הם שילוב נהדר עבור כל לקוח בכל תחום. אבל כמו תמיד, יש טוב ויש נהדר. ובקטגוריה השנייה, ללא ספק, נכנס מוסך פורד תל אביב – בית חם של אלפי נהגים מכל רחבי הארץ. כי כשרשת וותיקה, גדולה ומצליחה כרשת מוסכי השלושה פורשת כנפיים מעל שערי המוסך, התוצאות נראות בשטח. שילוב מושלם של שירותיות ברמה גבוהה, מקצועיות עד לפרט האחרון, מחירים תחרותיים וגישה שמביאה את בשורה העתיד כבר עכשיו. עוד לא ביקרתם אצלנו? תבינו היטב על מה אנחנו מדברים כשזה יקרה.

מוסך פורד תל אביב – יקר? לא מה שחשבתם

 


המוסכים המורשים בישראל, ובכללן מוסך פורד תל אביב, סובלים לעיתים קרובות מסטריאוטיפ הקובע כי מחיר הטיפולים והתיקונים במוסכים אלו גבוה בעשרות אחוזים מאשר במוסכים ה"קטנים". ובכן, אין הדבר לחלוטין תלוש מן המציאות, ואכן מוסכים מורשים רבים מציגים לעיתים מחירים גבוהים מדי, אך פני הדבר ב"פורד" שונים לגמרי. רכישה אחת של רשת מוסכי השלושה שווה בגודלה לעשרות רכישות של מוסך קטן (לעיתים מאות). וזו בדיוק הסיבה מדוע אנו זוכים לקבל מחירים הוגנים, ולהעניק אותם באופן ישיר לכם, הלקוחות. תוסיפו לכך את הביטחון המובן מאליו באיכות החלפים ובהיותם חדשים, והרי לכם סיבה נהדרת לקפוץ אל מוסך פורד בתל אביב ולזכות בחוויית שירות נהדרת.

מוסך פורד תל אביב – יתרונות נוספים

 
מה עוד יש במוסך פורד תל אביב שמבדיל אותו משאר המוסכים? ובכן, שיטת ONE STOP SHOP המונהגת במוסך חוסכת התרוצצות מיותרת אליה התרגלו נהגים רבים. באים, וכל מה שהרכב שלכם צריך, הוא יקבל תחת קורת גג אחת. גם המראה החדיש של המוסך רחב הידיים, חדרי ההמתנה המפנקים, הצוות המיומן והשירותי, המנהלים המפקחים על הנעשה ביד רמה, והשקיפות המלאה בכל טיפול ובדיקה – קטנים כגדולים – מוסיפים לרושם הכללי הנפלא הנוצר בכל ביקור בשערי מוסך פורד תל אביב.

רשת מוסכי השלושה מזמינים אתכם להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים וליהנות ממבצעים רבים, ביניהם בדיקות תקינות חורף חינם, הנחות על טיפולים וחלפים ועוד. מוסך פורד תל אביב – חוויה שירותית ברמה אחרת.