עוד במרכז השלושה מוסך קיאה מוסך פיאט מוסך ניסן רנו מרכז שירות השלושה

מוסך מאזדה תל אביב מציאות שירות חדשה

ברוכים הבאים למציאות השירות החדשה. תשכחו את כל מה שהכרתם על ביקור במוסך, ותקבלו בהרבה אהבה את הדור הבא של המוסכים בישראל, בראשות מוסך מאזדה תל אביב, מבית מוסכי השלושה. ברשת המוסכים הוותיקה מבינים כי ביקור במוסך עלול ליצור חוויה לא נעימה. בליל תחושות של חוסר שביעות רצון, חשש מאמון לקוי, חוסר שקיפות ועוד. את כל אלו מחליפים תחת שערי המוסכים שלנו תחושות אחרות לגמרי. על מה בדיוק מדובר? המשיכו  לקרוא ומייד תגלו.

מוסך מאזדה תל אביב – שקיפות, מקצועיות, שירותיות

 
החוויה מתחילה כבר בכניסה לשטח המוסך, הנהנה ממאות מ"ר של חדרי טיפולים לרכב והמתנה עבורכם. מיד תתקבלו ביחס אישי של אחד מעובדי המקום הוותיקים, נאבחן את אשר צריך, ונפתח בטיפול / התיקון הנדרשים. בזמן הזה, תוכלו ליהנות מחדרי ההמתנה המרווחים שלנו, לשתות קפה ולצפות בתהליך הטיפול. צוות מוסך מאזדה תל אביב נחשב למיומן והמקצועי בתחום. תנאי קבלה מחמירים לצד הכשרות ורענונים לעיתים תכופות הופכים את עובדי המקום לנשק העיקרי שלנו בעולם תחרותי זה. דגש מיוחד ניתן על שירות אדיב ומקצועי ללקוח, עם שקיפות מלאה והבנת הצרכים והחששות של כל נהג שנכנס בשערי המוסך. בהמשך תגלו את גולת הכותרת של מוסך מאזדה תל אביב ושל רשת מוסכי השלושה בכלל, והיא שיטת ה-ONE STOP SHOP  אשר נולדה בארצות הברית ועיקר המהות שלה – כל הטיפולים במקום אחד. דיאגנוסטיקה, פחחות, חשמל, מיזוג, מכאניקה, טיפולים שוטפים ומונעים, הכנות רכב לטסט ובדיקות לפני קנייה. הכל תחת קורת גג אחת, בלי צורך לקום מכורסת ההמתנה. זהו יתרון משמעותי שקיים במעטי מעט מן המוסכים בישראל.
 

מוסך מאזדה תל אביב – חלפים חדשים, מחירים מצחיקים


החשש הגדול ביותר של לקוחות המוסכים בישראל מתחלק לשניים – טיב הטיפול והחלפים, וכמובן – המחיר. מוסך מאזדה תל אביב הינו מוסך מורשה מטעם משרד התחבורה, וככזה, גאים אנו להשתמש בחלפים מקוריים באיכות גבוהה במיוחד. למרבית הטיפולים ניתנת תקופת אחריות ממושכת. ומה לגבי המחיר? ובכן, כגוף גדול בעל כוח מקח משמעותי אל מול היבואנים והספקים, ביכולתנו להוזיל עלויות ולגרום לכם, הלקוחות, ליהנות ממחירים של מוסך שכונתי באיכות של מוסך מורשה. סקפטיים? לא מאמינים? ביקור אחד. זה כל מה שצריך כדי שתבינו את ההבדל. רשת מוסכי השלושה– המקצוענים עומדים לשירותכם.