עוד במרכז השלושה מוסך קיאה מוסך פיאט מוסך ניסן רנו מרכז שירות השלושה

מוסך פורד תל אביב

מוסך פורד תל אביב – מרגישים שבחרתם נכון


כמה פעמים יצאתם משערי המוסך שלכם בתחושה ששוב עבדו עליכם בעיניים? חברות וחברים, אתם לא לבד. אבל אסור לאבד תקווה, כי יש מוסכים שמוכיחים שאפשר גם אחרת. ברוכים הבאים למוסך שמייצג מקצועיות, שירותיות ומעל לכל – אמינות. מוסך פורד תל אביב מבית מרכז השלושה – הבית של הרכב שלכם.

מוסך פורד תל אביב – כי על איכות לא מתפשרים

 


אם לכלב שלכם אתם רוכשים את המזון הטוב ביותר, אם הטלוויזיה שלכם נהנית מיותר מגה פיקסלים מאשר ישנם כוכבים בשמיים, אין שום סיבה שלרכב שלכם, שמלווה אתכם ברגעים הקשים בדרך לעבודה וברגעים המהנים בדרך לחופשה, תתייחסו פחות טוב. וכשרוצים לתת לפורד שלכם את הטוב ביותר, יש רק כתובת אחת- מוסך פורד השלושה. בלב תל אביב נמצא המוסך שהפך לשם דבר בקרב מבקריו. בין כל מוסכי ארצנו הקטנה, נחשב מוסך פורד תל אביב ליוצא דופן וייחודי מבין כולם. כך תתרשמו כבר מרגע כניסתכם לשערי המוסך המעוצב, הנקי והמטופח, המחולק למספר מחלקות שונות, כך שלא תצטרכו להיות מטורטרים בין מקומות שונים. חשמל, דיאגנוסטיקה, פחחות, מיזוג אוויר ועוד – הכל תחת קורת גג אחת. נפלא, לא?

מוסך פורד תל אביב – עולם חדש של שירות


מספר כללים מנחים את נושא השירות במוסך פורד תל אביב, וכל עובדי המקום, מראשון המנהלים ועד אחרון המכונאים, פועלים לפיו. ראשית כל, אדיבות. אומרים שחיוך אחד יכול לפתור אלף בעיות, והדבר מתבטא היטב במגע עם עובדי המוסך. שנית, מקצועיות. הדרכות והכשרות לעיתים קרובות הופכות את עובדי מוסך פורד תל אביב לטובים ביותר בשוק. אין בעיה בלי פתרון, אין שאלה ללא תשובה. שלישית, שקיפות. הטיפול נעשה מול עיניכם, תוך כדי הסבר מקדים ומפורט על הצפוי. נגמרו הימים בהם ישבתם דרוכים בלי לדעת מה עובר על הפורד שלכם... נקודה מרכזית נוספת בטיפול במוסך פורד מרכז השלושה, הוא עניין החלפים הנמכרים במקום. מדובר בחלקי חילוף מקוריים על פי הוראות היצרן, עניין המאריך משמעותית את אורך החיים שלהם ומשפר את התפקוד שלהם וביצועי הרכב. אל תתפשרו על פחות.

והמחיר? ובכן, תשכחו מכל מה שסיפרו לכם על מוסך מורשה. כאן, אתם תופתעו לטובה עם מחירים נוחים ומגוון מבצעים לאורך כל ימות השנה... מוסך פורד תל אביב – הבחירה הבטוחה.