עוד במרכז השלושה מוסך קיאה מוסך פיאט מוסך ניסן רנו מרכז שירות השלושה

מוסך פורד

מוסך פורד מורשה – מוסך הבית שלכם


מותג מכוניות הפורד האמריקאי הוצג לעולם בתחילת המאה ה- 20 ובמרוצת השנים הפך לדמות דומיננטית בשוק הרכב העולמי. מדובר ברכב אמין, חזק ובטיחותי ולכן אין זה פלא כי כבישי המדינה משופעים ברכבי פורד מכל הדגמים והשנתונים. מוסך פורד מורשה, כמו מרכז השלושה, הוא הבית המושלם לצרכי תחזוקה ותיקון של רכבי פורד מאז ומעולם ויבטיח לכם עוד שנים רבות של הנאה  ממותג אמריקאי שרק הולך ומשתבח.

מוסך פורד - להשאיר את חוסר הוודאות בחוץ

 


אחת הבעיות עימן מתמודדים רבים מאתנו בעלי הרכבים, היא תחושת חוסר הוודאות בכניסה למוסך. מה יגלו? האם יגידו לי את האמת? והאם ישלחו אותי למוסך אחר? מוסך פורד מורשה הוא מוסך אשר משאיר את חוסר הוודאות מחוץ לדלת חדר ההמתנה ומעניק לכם רוגע, ביטחון ושלווה. מוסכים מורשים באופן כללי מחויבים ביותר ללקוחותיהם כמו גם שהם מחויבים כלפי היבואנים. הלקוח צריך להיות מרוצה ולכן שקיפות היא מילת מפתח מנצחת בתחום. לכל כלי רכב ובעליו אשר נכנסים לטיפול או תיקון במוסך מוצמד מנהל עבודה שמופקד על צוות עובדים מיומן ובעל ניסיון העובר הדרכות רענון לשיפור השירות ולעבודה יעילה ומקצועית יותר.

מעבר לכך, מוסך פורד איכותי ובעל מוניטין כגון מרכז שירות השלושה יכלול תחת קורת גג אחת את כל המחלקות לטיפול מקיף בכלי הרכב שלכם – מכונאות, חשמל, פחחות וצבע, דיאגנוסטיקה ודיאגנוסטיקה ממוחשבת ובנוסף גם מחסן לחלפים מקוריים בלבד(!). יקר, אתם שואלים את עצמכם? מסתבר שמוסכים מורשים מספקים חלקי חילוף מקוריים במחיר מוזל, בין היתר עקב השקפת העולם של היבואן לדאוג לכלי הרכב שלו ולמוניטין שהם מעבירים הלאה.

מוסך פורד – בגלל השירות

 


אולי כבר הזדמן לכם להגיע למוסך זה או אחר, ולגלות שפשוט לא מתייחסים אליכם. אתם מתחילים לחפש מנהל עבודה לדבר איתו, הוא עסוק. הפקידה בקושי מרימה את הראש והפועלים ממש לא בעניין... כאשר אתם מגיעים אל מוסך פורד מורשה דוגמת מרכז השלושה אתם כבר לא צריכים להתרגש ולכעוס. הצוות יעשה ככל שניתן על מנת לעמוד בתקנון שמופעל עליו, כחלק בלתי נפרד מההרשאה שהם קיבלו להתמחות בפורד ולספק את כל השירותים. בין היתר תגלו פקידות סימפטיות וקשובות לצרכים שלכם, מנהלי עבודה צמודים אישית, חדרי המתנה נוחים ומאובזרים ושקיפות מלאה בכל תהליך העבודה.  בהחלט בחירה נבונה.