עוד במרכז השלושה מוסך קיאה מוסך פיאט מוסך ניסן רנו מרכז שירות השלושה

מוסך מאזדה השלושה – הבית של מביני העניין

מוסך מאזדה השלושה – הבית של מביני העניין


על העם היושב בציון אפשר לומר דברים רבים. אבל פראיירים אנחנו לא. ותודות לשכל הישר של נהגי ישראל, מוסך מאזדה תל אביב נחשב כבר שנים להצלחה אדירה. כי אותנו אי אפשר לקנות במבצעים והנחות. אנחנו מחפשים איכות. מקצועיות. שקט נפשי. ואת כל אלו תמצאו בבית של נהגי מאזדה בגוש דן והסביבה. מוסך מורשה מרכז השלושה.

מוסך מאזדה תל אביב – מקצועיות מעל לכל

 


זוכרים את הימים בהם נאלצתם לקפוץ ממוסך למוסך בין תיקון אחד למשנהו? לא עוד. מוסך מאזדה השלושה גאה לפעול זה שנים רבות - עוד לפני שהמונח ONE STOP SHOP הגיע לישראל – במתכונת של הכל תחת קורת גג אחת. חשמל, דיאגנוסטיקה, פחחות וצבע, בדיקות לפני קנייה, טיפולים שוטפים, מיזוג, מכונאות כללית ועוד. אתם מביאים את המאזדה שלכם, ממשיכים בשגרת היום, וחוזרים בחלוף זמן קצר לקחת אוטו "כמו חדש".

מוסך מאזדה השלושה – חלפים מקוריים במחירים נוחים

 


נושא החלפים הוא עניין רגיש בארץ ובעולם. חיקויים זולים וחלפים משומשים עשויים לעלות לכם פחות, אך עלולים לגרום לנזקים לרכבכם בטווח הקצר והארוך. מוסכים רבים, בגלוי או בהסתר, נוהגים להשתמש בחלפים שכאלו, ואת ההשלכות של כך, אתם מגלים רק בחלוף זמן ממושך. מוסך מאזדה תל אביב מתחייב לספק לרכבכם חלפים חדשים ומקוריים. בכל סיטואציה חריגה שלא כך יהיו פני הדברים, ניידע את הלקוח במפורש ונבקש את הסכמתו. זכרו – חלפים הם ה"מזון" של הרכב שלכם. הם מה שגורם לו לתפקד כראוי. אל תזלזלו לרגע בחשיבות העניין.

מוסך מאזדה תל אביב – שירות אדיב ולבבי

 


צוות העובדים של מוסך מאזדה תל אביב השלושה הוא, ללא ספק, הדובדבן שבקצפת, בתעשיית עובדי המוסכים בישראל. בזכות תהליך קבלה נוקשה והכשרות רבות, כולל דגש מיוחד על טיב השירות ואינטראקציה עם הלקוח, זוכה כל נהג המבקר בכותלי המוסך לשירות הטוב ביותר שניתן להציע. כאן השקיפות היא שם המשחק, והתהיות והשאלות מתחלפות בהסברים ותשובות.

אנו מזמינים אתכם להצטרף לאלפי הלקוחות המרוצים שכבר הבינו – לרכב שלכם מגיע הטיפול הטוב ביותר. תיקון, טיפול, בדיקה? צוות מוסכי מרכז השלושה עומד עבורכם ולרשותכם בכל בעיה ותקלה. מוסך מאזדה השלושה – מצוינות ללא פשרות.