עוד במרכז השלושה מוסך קיאה מוסך פיאט מוסך ניסן רנו מרכז שירות השלושה

מוסך מאזדה – פתאום כיף לטפל ברכב

מוסך מאזדה – פתאום כיף לטפל ברכב


בנוסף לאמינות הגבוהה, לנוחות הנסיעה, לביצועים הטובים ולמחירים השפויים, כיום יש סיבה נוספת לרכוש מאזדה בישראל – מוסך מאזדה תל אביב מבית מרכז השלושה, שמספק שירות מקצועי ונפלא במחירים מפתיעים לעשרות אלפי נהגים בגוש דן. רוצים לדעת למה? המשיכו לקרוא.

מוסך מאזדה - הכל במקום אחד

 


מגמת השירות הבינלאומית שמה דגש מיוחד על נושא ה-ONE STOP SHOP. אצלנו במוסכי מרכז השלושה מקדימים את כולם בעולם השירות ולכן הימים בהם הייתם צריכים לתקן כל דבר במקום אחר, עברו מן העולם. כאן, בין שערי מוסך מאזדה השלושה תל אביב, תוכלו לתקן את מיזוג האוויר שלכם או כל בעיה חשמלית אחרת; תוכלו לשפץ את מראה הרכב באמצעות מחלקת הצבע והפחחות שלנו; במחלקת המכונאות הכללית נתקן במגוון רחב של תקלות ונבצע מגוון רחב לא פחות של טיפולים; אנשי הדיאגנוסטיקה יאבחנו תקלות לפני רכישת רכב, לפני העברת טסט או תחת מגוון טיפולים שונים. בקיצור, אין בעיה שלא נמצא לה את המקום לטפל בה.

מוסך מאזדה – הכל מקורי


הרשו לנו לגלות לכם סוד לגבי חלקי החילוף של הרכב שלכם: ובכן, כנראה שאין תעשיית חלקים שאינם מקוריים/חדשים גדולה כמו תעשיית חלפי הרכב. מוסכים רבים נוהגים לספק לכם חלפים שכאלו במחירים מוזלים כדי למשוך אתכם לחזור ולטפל ברכבכם אצלם. והמשמעות? במרבית המקרים, חלק שאינו מקורי יחזיק מעמד שנה, שנתיים, לפעמים חמש שנים פחות מאשר חלק מקורי. האם זה שווה את ההנחה? אנחנו בספק. מוסך מאזדה תל אביב מתחייב לעדכן את הלקוח מבעוד מועד במקרים הנדירים בהם החלק אינו מקורי, ולקבל את אישורו לכך. באופן גורף, למעט יוצאים מן הכלל, כל חלקי החילוף הינם מקוריים וחדשים. באחריות.

אם יש משהו שאנחנו במוסך מאזדה אוהבים לראות, זה את הבעת הפנים המופתעת של הלקוחות שלנו כשמגיע סיכום החשבון. כיף לנפץ סטריאוטיפים, וזה העוסק במחיר הטיפולים במוסכים מורשים, הוא סטריאוטיפ שתענוג לנפץ בכל פעם מחדש.  אלפי שקלים לכל טיפול? לא בבית ספרנו. מוסך מאזדה מציע לכם מחירים הוגנים בפריסת תשלומים נוחה שמתאימה לכל כיס.

אז הצטרפו לאלפים שמרגישים בחו"ל כאן בלב תל אביב. מוסך מאזדה של מרכז השלושה – טיפול אישי לרכב שלכם.