עוד במרכז השלושה מוסך קיאה מוסך פיאט מוסך ניסן רנו מרכז שירות השלושה

מוסך מאזדה תל אביב - חוויית שירות נוחה ומשתלמת

מוסך מאזדה תל אביב - חוויית שירות נוחה ומשתלמת


ישנם מוסכים אשר לקחו את חבילת השירות הבסיסית שמקבלים הלקוחות של המוסכים ה- "רגילים", שיפרו אותם והפכו אותם למתקדמים במיוחד – זה מה שאנחנו עשינו בקבוצת מוסכי השלושה, כך שאתם מקבלים מוסך אשר קובע למעשה את הרף העליון של סטנדרט המוסכים בישראל. מוסך מאזדה תל אביב הינו מסוג המוסכים שפשוט גורמים לכם לחזור להאמין במקצועיות המוסכים בישראל, הן מבחינת חוויית השירות ללקוח והן מבחינת איכות העבודה.

מוסך מאזדה תל אביב - כל השירותים תחת קורת גג אחת

 


בתל אביב ממש לא כדאי (ובטח שלא נעים) להיסחב עם הרכב ממקום למקום רק כדי לחפש אחר נותן שירות זה או אחר. מוסך מאזדה תל אביב מציע ללקוחותיו את מגוון הטיפולים ברכב תחת קורת גג אחת. לא משנה אם מדובר בבעיה חשמלית, מכאנית, פחחות וצבע, מיזוג אוויר ועד לרמת הריפודים, תוכלו לעשות זאת במתחם אחד בלבד. במרכז השירות של מוסך מאזדה תל אביב תמצאו חדר המתנה נוח לשירותכם וליווי צמוד החל משלב מסירת הרכב לטיפול ועד למסירת המפתחות. כל השירותים שמעניק המוסך עוברים בקרת איכות קפדנית במהלך העבודות ועם סיומן.

מוסך מאזדה תל אביב – לחסוך זמן וכסף

 


קבוצת מוסכי השלושה מאמינה כי לקוחות מרוצים הם לקוחות שחסכו לעצמם זמן וכסף במהלך הטיפול ברכבם. לכן, מוסך מאזדה תל אביב מאפשר לכם לתקשר עם מנהלי העבודה באמצעות פנייה ישירה באתר האינטרנט של המוסך. תוכלו להזמין טיפולים לרכב ולקבוע מועד שמתאים לכם למסירת הרכב למוסך, בלי לחכות בתור. ובעניין המחיר? ובכן, החלפים שאנו מציעים ללקוחותינו מקוריים בלבד ויחד עם זאת מחירם עדיין נמוך. באתר האינטרנט מתעדכנות מדי עת מודעות לגבי מבצעים שונים, הזמנות לטיפולים שונים ללא עלות (כגון בדיקות חורף) ועוד.

בסופו של דבר, 30 שנים של ניסיון מדברות תמיד בעד עצמן, תשאלו את מגוון לקוחותינו המרוצים. מוסך מאזדה תל אביב- הבחירה הבטוחה לרכב שלכם.