עוד במרכז השלושה מוסך קיאה מוסך פיאט מוסך ניסן רנו מרכז שירות השלושה

מוסך פורד תל אביב

מוסך פורד תל אביב – כבר בחרתם נכון


בעולם טיפולי הרכב, נהוג לדמות את הדרך להצלחה של כל מוסך על שלושה בסיסים מרכזיים. בסיס ראשון– החלפים, בסיס שני – העובדים, בסיס שלישי – המחיר. וכולם חשובים באותה המידה להצלחה. על הבסיסים הללו בדיוק שם דגש מוסך מורשה פורד תל אביב- המוסך הטוב ביותר עבור הרכב שלכם.

בישראל כמו בישראל, עסקים רבים נוטים לחשוב בכיוון של חיסכון בעלויות. נקנה בזול, נמכור ביוקר, והרווחים יהיו בשמיים. אז זהו, שבמציאות פני הדברים שונים למדיי, והדרך הזו עשויה להצליח לרגעים קצרים בלבד.  מוסך פורד תל אביב, המשרת נאמנה אלפי לקוחות מרוצים כבר שנים רבות, דוגל בשיטת השירות לטווח הארוך. תחת האמונה שלקוח מרוצה יחזור לטפל במוסך, שוקדים מנהלי מוסך פורד על הדרכים להפוך כל לקוח למרוצה.

זה מתחיל בחלפים. אם גם אתם טיפלתם ברכבכם במוסך שאינו מורשה, וודאי אתם מכירים את ההרגשה הרעה של "איך כבר הלך שוב האלטרנטור? רק לפני חצי שנה החלפנו". לא יעזור, משופץ זה לא מקורי, ולא חשוב כמה עבודת השיפוץ הייתה טובה. מוסך מורשה פורד תל אביב משתמש בחלפים מקוריים בלבד, וזאת עובדה.

הבסיס השני – העובדים – הוא ליבו הפועם של מוסך פורד תל אביב והסיבה העיקרית להצלחתו. כל לקוח יוצא נפעם מהתחושה השונה שמקנים העובדים במקום, עם שירות אדיב וסבלני, מתן תשובות לכל שאלה, ומקצועיות גבוהה, שנשמרת באמצעים שונים לאורך כל תקופת העסקת העובד.
תחת האמונה כי העובדים הם פני המוסך, ומכאן שהם פני החברה בכלל, מקפידים מוסך פורד תל אביב על העסקת עובדים מקצועיים ושירותיים ברמה הגבוהה ביותר.

ומבחינת המחיר שמציע עבורכם מוסך פורד תל אביב? אין צורך להודות לנו על המחירים הנוחים, אשר לעיתים קרובות דומים לאלו של המוסכים שאינם מורשים. התודה מגיעה לספקי החלפים, שבזכות הרכש בכמות גבוהה, מספקים לנו מחירים נוחים, המאפשרים לנו להציע אותם ללקוחותינו.

יחד עם מראהו הכללי של המוסך, שמשכיח את מראות הרצפה השחורה והחלקים המפוזרים לכל עבר, עם העובדה שבתחומי מוסך פורד תל אביב מחלקות רבות ביניהן חשמל, פחחות, מכונאות כללית ועוד, ועם המבצעים האטרקטיביים לטיפולים ותיקונים, יש רק מסקנה אחת – מוסך מורשה פורד תל אביב – כאן תקבלו את הטוב ביותר. בהצלחה!