עוד במרכז השלושה מוסך קיאה מוסך פיאט מוסך ניסן רנו מרכז שירות השלושה

מוסך מאזדה תל אביב

מוסך מאזדה תל אביב – הכניסה למקצוענים בלבד


תרשו לנו לשאול אתכם שאלה: אם יכולתם לקחת את הילד שלכם לטיפול במרפאה שאין כל סימוכין לכישוריי רופאיה, בעלות נמוכה יותר, הייתם עושים זאת? אז למה כאשר מדובר על רכבכם הפרטי רבים מכם מרשים לעצמם לזלזל?  אם רכבים היו יכולים לדבר, וודאי היו כל המאזדות בישראל מבקשות בנימוס מבעליהן שייקחו אותם רק למקום אחד –מוסך מורשה מאזדה תל אביב מטעם משרד התחבורה. כי במקום בו הטיפול כה מסור ומוענק מאהבה, ולא מרצון לסמן וי ולעבור לרכב הבא, אפילו המכוניות עצמן מרגישות ביחס המושלם...

כבר שנים רבות שכל מי שבאמת אכפת לו מהמאזדה שלו באזור תל אביב, מטפל בה במוסך ששמו הולך לפניו. מוסך מורשה מאזדה תל אביב מטעם משרד התחבורה מוכר לכולם בזכות השירות המקצועי, בזכות שקיפות הטיפולים והתיקונים, וגם בזכות המחירים הנוחים, ששוברים אחד ולתמיד את הסטיגמה על יוקר הטיפולים במוסכים המורשים.

תחת שיטת "הכל תחת קורת גג אחת" תוכלו לטפל ברכבכם מ-א' ועד ת'. בלי התרוצצויות, בלי ימי חופש מהעבודה, בלי כאב ראש ועצבים. כל תקלה או טיפול נדרשים ייעשו בתחומי המוסך. מחלקות מפוארות של חשמל, מכונאות כללית, פחחות, מיזוג, דיאגנוסטיקה ועוד מחכות לכם במתחמי מוסך מורשה מאזדה תל אביב מטעם משרד התחבורה. בנוסף לטיפולים השוטפים, מוסך מורשה מאזדה תל אביב מטעם משרד התחבורה מציע טיפולי הכנת הרכב לחורף, טיפולים תקופתיים במחירים נוחים, בדיקות לפני רכישה והנחות משמעותיות על הזמנת חלפים מקוריים דרך האתר.

נאמר ונדגיש – מוסך מאזדה תל אביב מספק אך ורק חלפים מקוריים באיכות גבוהה, ולא כאלו שעברו שיפוצים ושדרוגים כאלו ואחרים. כל החלפים נבדקו ואושרו בסטנדרט המחמיר ביותר של בדיקה, ומגיעים עם אחריות לתקינותם.

מוסך מאזדה תל אביב דוגל בשקיפות טיפול מלאה, וכך מדריך ומנחה את עובדיו. לאורך כל הטיפול תוכלו להיות לצידנו וללוות את תהליך התיקון או הטיפול במו עיניכם. כמובן שתוכלו לבחור להמתין על כוס קפה בחדרי ההמתנה הממוזגים, או לנצל את היום לסידורים. כשרכבכם יהיה מוכן, נדאג להודיע לכם על כך.

אז בואו לראות איך נראית מקצוענות אמיתית. מוסך מאזדה תל אביב – אימפריה של מקצוענות ושירות.